Любов Ясна
№ 56. 10 грудня 2004 року, стор. 6

Кримські виноробні підприємства нинішнього року значно збільшили виробництво напоїв, розширили їхній асортимент.

На заводі марочних вин та коньяків "Коктебель" нарощення обсягів виробництва становить 78,1 % порівняно з аналогічним періодом 2003 року, завод шампанських вин "Новий Світ" лише на дегустаціях заробив 386 тис. грн.

Сільськогосподарський виробничий комплекс "Сонячна долина" має намір розширити лінію вин під торговою маркою "Меганом" з 6 до 10 найменувань. Планується, що підприємство також виготовлятиме вина "Меганом напівсолодке", ординарне столове червоне "Каберне Меганом" та ординарне столове біле "Шардоне Меганом". Вони з'являться на споживчому ринку наступного року, будуть оформлені в єдиному фірмовому стилі, однак з певними відмінностями, зокрема кожне матиме етикетку іншого кольору.

Таке значне зростання обсягів виробництва пояснюється достатньою забезпеченістю виноматеріалами - збільшенням площ виноградників, а також стабільною роботою підприємств. Це, а також підвищення рівня конкурентоспроможності вітчизняної продукції та її популяризації дає галузі всі підстави залишатися однією з іміджевих у кримській економіці.