№ 58. 17 грудня 2004 року, стор. 7

Відоме приморське містечко Очаків на Миколаївщині в роки незалежності, на жаль, живе досить скрутно. Із занепадом практично єдиного великого підприємства - мідійно-устричного комбінату - економіка міста дуже ослабла. Тому на виїзних особистих прийомах в Очакові керівництво облдержадміністрації вислуховує від місцевих жителів багато нарікань.

У жахливому стані дороги, ніяк не повернуть собі колишню популярність відомі місцеві музеї - імені Суворова та лейтенанта Шмідта. Припинили своє функціонування флотські формування, вертолітний полк. Армія наче відвернулася від Очакова. Хоча в жовтні 2003 року місто було вимушене прийняти в свою комунальну власність котельні колишнього військового містечка: люди не повинні страждати через холод, інші комунальні незручності. Та чи не найбільшою проблемою залишається соціальна сфера, особливо ж - опалення житлових будинків.

Звичайно, і міський голова А. Карпенко, і голова облдержадміністрації О. Гаркуша робили все можливе і неможливе, аби допомогти очаківцям.

Рішенням обласної ради від 10 вересня 2004 року обласному комунальному підприємству "Миколаївоблтеплоенерго" міста було виділено 1,9 млн грн на оновлення основних фондів, з них 147,2 тис. грн було направлено на проведення робіт з будівництва тепломережі.

А нещодавно на адресу облдержадміністрації надійшов лист з Очакова:

"Ми, ветерани Очаківського військово-морського гарнізону, на жаль, колишнього, з вдячністю повідомляємо, що 3 листопада нам подали тепло. І ось уже понад два тижні котельня обігріває наші оселі.

Прийміть щирі слова подяки, адже 10 років у нас у квартирах більше 10-13 градусів тепла не було. У лютому взагалі припиняли опалення. 10-річна проблема врешті розв'язана.

У нас тепер затишно, тепло, у квартирі 20-22 градуси тепла. Приїжджайте в гості й самі переконаєтесь.

смотреть футбол в прямом эфире, soccer.