№ 62. 31 грудня 2004 року, стор. 1

"Ми ніколи не визнаємо Ющенка, його команду і ті принципи, за якими вони працюють", - заявив в інтерв'ю газеті "Известия" прем'єр-міністр Віктор Янукович.

"Ми не станемо з ними співробітничати ні за яких обставин. Ми насамперед не можемо пробачити Ющенку приниження наших виборців, порушення прав людини і смерті людей похилого віку на виборчих дільницях. Вони на совісті прихильників Ющенка, які не дозволили цим людям голосувати вдома. Ветерани померли тому, що їх змусили хворими прийти на виборчі дільниці. Ми всі поїдемо на похорон", - сказав Янукович.

Також він зазначив: "Ми підемо у жорстку опозицію, одержимо більшість у парламенті й у такий спосіб будемо тиснути на Ющенка. Наша опозиція з'явиться не тільки в парламенті. Про це рано говорити, але ми готові до різних варіантів. Ціль нашої жорсткої опозиції - парламентські вибори 2006 року. Нам треба взяти у Верховній Раді більшість і створити свій коаліційний уряд".

Тим часом у четвер, 30 грудня, Верховний Суд України відхилив ще дві скарги кандидата в президенти, прем'єр-міністра Віктора Януковича, який заперечує підсумки переголосування другого туру президентських виборів.

Верховний Суд відмовився розглядати скаргу кандидата в президенти Віктора Януковича на бездіяльність Центральної виборчої комісії на засіданні ЦВК 16 грудня, а також на бездіяльність Центрвиборчкому в особі її голови Ярослава Давидовича.

Такі визначення відповідно винесли судді Верховного Суду Валентина Барсукова і Лілія Григор'єва.

Верховний Суд уже відмовив Януковичу у розгляді скарги на постанову ЦВК про виконання рішення Конституційного суду дозволити голосувати на виборах Президента за межами виборчих дільниць усім не здатним пересуватися самостійно виборцям.

Четверту скаргу, що залишилася, Верховний Суд продовжує вивчати. Розгляд скарг, які надійшли, проходить у закритому режимі без присутності преси.