№ 59. 22 грудня 2004 року, стор. 2

Команда Ющенка заявляє, що єдиний спосіб для влади зірвати вибори - організація терористичного акту.

"У влади є один спосіб зірвати вибори - це синдром Каширського шосе або те, що відбувалося в Іспанії за чотири дні до виборів", - заявив на прес-конференції один з координаторів вуличних акцій протесту Тарас Стецьків.

Водночас він попередив: "Якщо люди підвелися з колін, свій вибір вони не віддадуть".

Стецьків повідомив, що за час помаранчевої революції зібрано базу даних щодо 350 тисяч осіб, які готові бути спостерігачами від Ющенка на Сході та Півдні України. При цьому реальна потреба становить 80 тисяч осіб.

"На жодну дільницю ми не направляємо по одній-дві особи. Туди їдуть групи, які в разі чого готові тримати кругову оборону", - сказав Стецьків.

Представники команди Ющенка попередили владу, що будуть діяти більш радикально у разі, якщо під час переголосування влада знову здійснюватиме масові фальсифікації.

"Якщо комусь захочеться повторити те, що було 21 листопада - ми попереджаємо, що такими мирними більше не будемо. Ми здатні швидко і ефективно навести порядок", - сказав Стецьків.

22 грудня на Майдані Незалежності прихильники Ющенка планують провести 300-тисячний мітинг мобілізації.

"22 грудня ми закликаємо киян виходити на Майдан захистити вибір України. Потім на Майдан підтягнуться спостерігачі зі східних регіонів", - сказав на цій же прес-конференції Юрій Луценко.