Інф. "ПВ"
№ 56. 10 грудня 2004 року, стор. 6

В Яремчі відбулося урочисте вручення сертифікатів підтвердження якості та світлових вивісок (лайтбоксів) 51 власнику приватних садиб, що знаходяться на території Яремчанської міської ради. Акція відбулася в рамках проекту "Створення життєздатного інституційного середовища та механізмів для сталого розвитку сільських громад Яремчі через розвиток туристичної індустрії".

За інформацією прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації, сертифікати видано після проведення аудиту послуг та умов сільських садиб на основі розробленого положення про категорії приміщень. Ним передбачено три категорії приватних будинків, що працюють у сфері сільського зеленого туризму. Найвища категорія - третя.

Крім сертифікатів, підписаних партнерами проекту, кожний господар отримав лайтбокс для розміщення на садибі. Цей знак містить логотип проекту, де зображено вершину гори, гуцульську хатину, вікно якої стилізоване під квітку з чотирма пелюстками, та паркан біля неї. Як зазначають у прес-службі, вершина гори символізує Українські Карпати, хатина - садиби сільських господарів, а пелюстки квітки - чотири пори року.

Проект "Створення життєздатного інституційного середовища та механізмів для сталого розвитку сільських громад Яремчі через розвиток туристичної індустрії" впроваджується з грудня 2002 року Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини спільно із Радою з туризму Карпатського регіону, Івано-Франківською обласною організацією Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні та Програмою економічного розвитку громад проекту "МБЕРІФ - Регіональна мережа". Партнерами проекту є Івано-Франківська обласна державна адміністрація, Яремчанська міська рада, а також сільські ради кількох населених пунктів регіону.