Інф. "ПВ"
№ 56. 10 грудня 2004 року, стор. 7

Доступ до єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, сучасної літератури з економіки, бухгалтерського обліку і бізнесової діяльності, до періодичних видань з цих тем, а також кваліфіковані консультації, пошук інформації в Інтернеті забезпечить місцевим підприємцям Ресурсний бізнес-центр, що відкрився нещодавно в Миколаєві.

Його організаторами стали Ліга ділових жінок Молодіжного фонду "Новий вибір" і Регіональний центр підтримки бізнесу за безпосередньої участі й фінансової підтримки Корпусу миру США.

  • Ми намагалися зробити центр таким, щоб можна було отримувати всі інформаційні й мережеві ресурси, необхідні для успішного відкриття справи та її подальшого розвитку, - сказала на презентації директор Регіонального центру підтримки бізнесу Ганна Беляєвська. - Звичайно ж, насамперед розраховуємо побачити в себе тих, хто пройшов у нас бізнес-навчання. Їх налічується дві з половиною тисячі осіб. Чимало з них працевлаштувалося на підприємствах міста або почало займатися підприємництвом. Власне, інформаційно-консультаційна допомога потрібна не лише тим, хто розпочав справу, а й тим, хто вже міцно став на ноги. Адже сьогодні бізнес розвивається в умовах законодавчої бази, що постійно змінюється, і можливість своєчасного відстеження змін, що регулюють підприємницьку діяльність на місцевому й загальнодержавному рівнях, відіграє важливу роль у плануванні й успішній діяльності будь-якого підприємства.

Великий інтерес до відкриття цього центру виявили представниці слабкої статі, що пройшли навчання за програмою Проекту економічного розвитку жінок. Понад 150 із них уже відкрили власний бізнес у Миколаєві й успішно займаються ним у багатьох сферах. Для них та інших потенційних членів Ресурного бізнес-центру розмір щорічного внеску буде диференційованим: тим менший, чим менший у людини підприємницький стаж.