№ 59. 22 грудня 2004 року, стор. 2

Найближчим часом громадянська компанія "Пора" зніме блокування Адміністрації Президента у зв’язку з відповідним рішенням суду.

Про це повідомив у вівторок один з координаторів "Пори" Євген Золотарьов.

Він повідомив, що 20 грудня Шевченківський районний суд столиці ухвалив рішення, яким зобов’язав громадянську компанію "вжити невідкладних заходів щодо повного розблокування Адміністрації Президента України... та демонтажу влаштувань, що перешкоджають вільному доступу до зазначеної будівлі".

Суд зобов’язав компанію також "не вчиняти будь-яких дій, спрямованих на блокування резиденції Президента України "Конча-Заспа".

Даним рішенням було задоволено відповідну заяву до суду з боку Київської міськдержадміністрації.

Разом з тим, за словами активіста, "громадянська компанія "Пора" до інаугурації буде займатися, чим і займалася - пікетуванням Адміністрації Президента та його резиденції в Конча-Заспі".

Інший активіст ГК "Пора" Владислав Каськів прокоментував інформацію, що з’явилася у пресі, щодо начебто переходу компанії в опозицію одразу ж після обрання Ющенка Президентом.

"Сьогодні абсолютно недоречно давати однозначні оцінки - перебуває "Пора" в опозиції чи ні. Питання про опозиційність не може стояти до завершення виборчої кампанії", - сказав він.