Інф. "ПВ"
№ 59. 22 грудня 2004 року, стор. 4

Голова Луганської облдержадміністрації Олександр Єфремов зустрівся з представниками Європарламенту, що відвідали Луганську область.

У складі делегації як спостерігачі від ОБСЄ перебували Джерсі Бузько, який представляв Польщу, Урсула Стензель з Австрії, Річард Пікс із Латвії.

Під час зустрічі Олександр Єфремов заявив: "Ми бачимо процеси в державі і розуміємо, що в період становлення демократичних інституцій не може все йти ідеально, але необхідно слухати і чути один одного".

У свою чергу Джерсі Бузько зауважив: "Як спостерігачі ми стурбовані тільки тим, щоб голосування 26 грудня пройшло чесно і прозоро, згідно з демократичними принципами, і не підтримуємо нікого з кандидатів у президенти України".

У бесіді з гостями Олександр Єфремов висловив сумніви щодо об'єктивності і неупередженості частини спостерігачів від ОБСЄ, котрі працювали на території Луганської області під час підготовки та проведення попередніх турів виборів Президента України. Він, зокрема, зазначив, що після другого туру виборів під час офіційної зустрічі з ним спостерігачі заявляли, що у них немає суттєвих зауважень, однак у своїх звітах дали іншу інформацію.

Олександр Єфремов підкреслив: якщо голосування 26 грудня пройде відповідно до демократичних вимог, і перемога одного з кандидатів буде безперечною, луганчани готові прийняти законного переможця.