Ірина Староселець, Херсонська область
№ 48. 12 листопада 2004 року, стор.6

Громадські організації ветеранів війни повинні брати участь у підготовці підручників з історії для учнів українських шкіл. Про це йшлося на урочистому зібранні з нагоди 60-річчя визволення України від фашистських загарбників у Херсоні.

Помітно рідшають ряди ветеранів, все важче їм бувати на таких акціях. Та, пересилюючи недуги, прагнуть спілкуватися з молоддю.

У святкові та передсвяткові дні у всіх населених пунктах області проходили мітинги, концерти, нагородження ветеранів війни державними відзнаками, спортивно-масові заходи для юні, виставки, наукові конференції.

У Бериславському районі, наприклад, пройшов зліт юних пошуковців у рамках Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції "Збережемо пам’ять для нащадків". Порадували юні херсонські митці: виставку дитячих робіт художньої школи та дизайн-ліцею організували у галереї творчості дітей та молоді "Синій кіт". У Каланчацькому районі відбулася зустріч ветеранів "Від усієї душі". Для 150 ветеранів війни організували святковий обід з обов’язковими "фронтовими наркомівськими" на Херсонському нафтопереробному заводі.

Не забули й про тих, хто нині перебуває в обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни. Його начальник Валерій Тимошенко зазначив, що нині вирішується питання щодо автономного опалення госпіталю. На реконструкцію тепломереж цього медичного закладу було виділено 329 тис. грн. Кошти вже використані у повному обсязі, побудована котельня, здійснюються роботи з підключення її до газопроводу.