Ольга Миколаєва
№ 38. 8 жовтня 2004 року, стор. 3

Працівники МВС Росії й України в результаті спільної роботи виявили міжнародну організовану злочинну групу, що займалася незаконними операціями з рідкісними металами.

Про це повідомив начальник Управління внутрішніх справ Курської області Віктор Булушев, розповідаючи журналістам про підсумки спільної роботи з УВС Сумської області України.

"Нам вдалося виявити міжнародну злочинну групу. Вже затримано чотирьох її учасників, усі вони притягуються до кримінальної відповідальності", - сказав Булушев. За його словами, під час проведеної в рамках розслідування спільної спецоперації було вилучено велику кількість рідкоземельного металу - осмій -187 вартістю $240 тис.

Загалом 2004 року тільки по Курській області російські міліціонери спільно з українськими колегами розкрили 131 злочин. Як відзначив начальник УВС Курської області, Росія й Україна мають тісні зв'язки, які допомагають у спільній роботі правоохоронних органів двох країн. За словами Булушева, ця співпраця включає в себе: проведення спецоперацій, обмін інформацією, спільні процесуальні дії.