"Українська правда"
№ 59. 22 грудня 2004 року, стор. 2

Верховна Рада України доручить Генеральній прокуратурі і Службі безпеки України розслідувати інформацію щодо закупівлі в Севастополі зброї з метою передачі її прихильникам одного з кандидатів у президенти. Про це заявив журналістам спікер парламенту Володимир Литвин після закінчення засідання погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій і груп.

"Інформація, яку в ефірі телекомпанії "Ера" озвучив народний депутат Григорій Омельченко, неодноразово піднімалася на погоджувальній раді", - сказав Литвин. На думку спікера, "на даний момент важко оцінити оприлюднену інформацію, оскільки ніяких доказів поки що немає".

Тим часом у прес-службі Чорноморського флоту РФ спростували розповсюджені днями в деяких українських ЗМІ звинувачення у продажу зброї прихильникам одного з кандидатів на посаду Президента України.

"Домисли, що стосуються продажу або передачі Чорноморським флотом комусь зброї зі своїх складів, не відповідають дійсності. Вся зброя і боєприпаси знаходяться на складах флоту в наявності і під надійною охороною", - говориться в заяві прес-служби.

Про безпідставність домислів щодо продажу зброї і підготовки спецзагонів у Севастополі заявив також міністр оборони України Олександр Кузьмук.