№ 35. 29 вересня 2004 року, стор. 2

У Криму в державній резиденції "Зоря" відбулася зустріч Президента України Леоніда Кучми з колишнім Президентом Російської Федерації Борисом Єльциним.

Співрозмовники провели переговори у форматі "віч-на-віч".

На початку розмови сторони висловили задоволення з приводу цієї зустрічі.

Звертаючись до колишнього Президента Російської Федерації, Президент України зазначив: "Дуже радий, що Ви приїхали в Крим, так би мовити, змінити московське політичне повітря на кримське".

У свою чергу Борис Єльцин подякував Леонідові Кучмі за запрошення, зазначивши, що Крим - це одне з улюблених місць для відпочинку його сім'ї: "Ми з дружиною любили і любимо сюди їздити, а особливо приємно приїхати сюди на запрошення Президента України. Ми тут уже чотири дні й дуже задоволені перебуванням".

Під час зустрічі сторони обмінялися думками щодо внутрішньополітичної та економічної ситуації в Україні та Російській Федерації. Було також обговорено проблеми розвитку українсько-російських двосторонніх відносин. Співрозмовники торкнулися й міжнародної проблематики.

Борис Єльцин поділився з Леонідом Кучмою досвідом своєї політичної діяльності після закінчення перебування на президентській посаді, підкресливши, що почувається у цьому статусі дуже добре.

Після зустрічі "віч-на-віч" відбулася також зустріч подружжями.

Президента України Леоніда Кучму та першого Президента Росії Бориса Єльцина пов'язують не лише спільна участь у розв'язанні масштабних проблем міждержавного та міжнародного характеру, а й роки особистої дружби.

Ще одне документальне підтвердження цьому - фото з архіву.