Севастополь
№ 47. 10 листопада 2004 року, стор. 4

Головне управління економіки Севастопольської міськдержадміністрації та керівництво Севастопольського національного технічного університету проводять спільну роботу з підготовки нової генерації економістів, фінансистів і менеджерів.

Керівники і спеціалісти управління спільно з викладачами університету залучають молодих економістів, фінансистів та менеджерів до участі у конференціях, семінарах-тренінгах, до проведення оглядових лекцій, мультипрезентацій, практичних занять, стажувань, а також визначають практичну цінність та можливість впровадження дисертаційних досліджень здобувачів кваліфікації магістрів і ступенів кандидатів наук.

Разом із кафедрами обліку та аудиту, фінансів і кредиту, менеджменту і економіко-математичних методів, економіки і маркетингу окреслюється тематика дипломного проектування, відбуваються захисти дипломних робіт.

Упродовж 2001-2003 років реалізована практика консолідованого фінансування міжнародних конференцій з проблем малого й середнього бізнесу за рахунок бюджетних коштів Регіональної програми розвитку малого підприємництва. Студенти і здобувачі кафедр користуються ексклюзивними джерелами управління на паперових і електронних носіях, аналітичними розробками й дослідженнями регіональної економіки, запрошуються до участі в роботі семінарів-тренінгів, що фінансуються за рахунок державного й міського бюджетів чи міжнародними організаціями.

Багато випускників економічних кафедр працює у структурних підрозділах міської й районної адміністрацій, міської ради, податкової адміністрації міста.

Студенти Севастопольського університету допомагають здійснювати регіональні міні-проекти. Зокрема випускниця СевНТУ - магістр з економіки та менеджменту Марія Тумакова проходить стажування у відділі аналізу, прогнозів і моніторингу соціально-економічного розвитку Севастопольської міської ради.