Петро Жук
№ 61. 29 грудня 2004 року, стор. 1

Кандидат у президенти України Віктор Янукович висловив упевненість, що український народ у день переголосування другого туру виборів зробить правильний вибір.

Про це В. Янукович сказав журналістам після того, як проголосував на виборчій дільниці N 10 територіального виборчого округу N 219 в Печерському районі міста Києва.

Відповідаючи на запитання, за кого він голосував, Янукович відповів, що голосував за майбутнє українського народу. Кандидат відзначив, що настрій у нього робочий і він не має наміру розслаблятися після виборів.

26 грудня Віктор Янукович планував провести у колі сім'ї, періодично навідуючись до свого виборчого штабу.

Кандидат в президенти ще раз піддав критиці прийняття Верховною Радою змін до Закону "Про вибори Президента України". Цей закон, вважає він, принизив людей похилого віку з обмеженими фізичними можливостями. "Звичайно, цим людям сьогодні буде дуже важко. Там, де зможуть їм допомогти, там вони проголосують". Водночас вчорашнє рішення Конституційного суду щодо вищезазначеного закону Віктор Янукович оцінює як "у принципі правильне, але прийняте із запізненням".

Разом з Віктором Януковичем прийшла голосувати його дружина Людмила, яка перехрестилася перед тим, як опустити бюлетень в урну.

Під час спілкування з журналістами Віктор Янукович висловив надію, що нинішній тур президентських виборів пройде без зривів і загострення ситуації. "Я вірю в те, що український народ мирний, доброзичливий, і у нас не буде проблем".