Валерій Юр'єв
№ 61. 29 грудня 2004 року, стор. 1

Кандидат у президенти України Віктор Ющенко проголосував на виборчій дільниці N 1 виборчого територіального округу N 223, яка знаходиться в будинку Укрпрофради.

Вкидаючи бюлетень в урну, Віктор Ющенко сказав: "Я вірю, що демократія в Україні переможе, незважаючи на підступи ворогів". На його переконання, український народ твердо прагне демократизації суспільства, оскільки недаремно 17 днів вистояв на майданах і площах багатьох міст України, творячи помаранчеву революцію.

Віктор Ющенко підкреслив, що нова влада має зробити все, щоб український народ почувався повноправним господарем у своїй власній державі.

Кандидат у президенти розкритикував рішення Конституційного суду, яке розширило коло осіб, що мають право голосувати вдома. На його думку, ухвалене Верховною Радою рішення про зміни до Закону про вибори Президента вже дало всі підстави для проведення чесних виборів. За його словами, після цього місцевим штабам було дано вказівку забезпечити всі необхідні умови для голосування всім бажаючим. Ющенко додав, що зараз пріоритетом N 1 є проведення чесних і демократичних виборів Президента.