Олександрина Кругленко, Донецьк
№ 49. 17 листопада 2004 року, стор. 6

Донецька торгово-промислова палата - єдина в Україні акредитована регіональним центром однієї з провідних бізнес-шкіл Великобританії - Інституту менеджменту й лідерства.

Нещодавно закінчився перший тренінговий курс, який проводили спеціалісти Інституту за підтримки Торгової палати Мід-Йоркшира та Донецької ТПП. Після проходження піврічного навчання за 10-тренинговими модулями семеро підприємців одержали сертифікати: "Перевірка спроможності вести бізнес", "Визначення бізнес-ідеї", "Дослідження ринку власного бізнесу" тощо.

Реальним результатом курсу стало написання справжнього бізнес-плану. На тлі загальної правової та фінансової неграмотності майбутніх підприємців такі курси (їх планується продовжувати) допоможуть їм одержати початкові знання міжнародного рівня, розробити свій бізнес-план, який затверджують провідні експерти авторитетного у Великобританії Інституту менеджменту й лідерства.

Бізнес-плани донецьких підприємців одержали високу оцінку експертів і тепер їх розробники братимуть участь у тендерах на одержання пільгових чи безпроцентних кредитів для відкриття власного бізнесу.