Інф. "ПВ"
№ 49. 17 листопада 2004 року, стор. 6

Завдяки угодам на реалізацію інвестиційних проектів у спеціальній економічній зоні (СЕЗ) "Закарпаття" - Ужгородський та Мукачівський райони - в економіку першого передбачено залучити понад $326 млн. На початок року загальні обсяги заявлених інвестицій становили близько $312 млн.

За кошторисом найбільший проект - будівництво й відкриття заводу з виробництва електричних компонентів для автомобільної промисловості ТОВ "Ядзакі-Україна" (с. Минай). Завдяки цьому планується працевлаштувати до двох тисяч закарпатців.

За словами начальника відділу статистики соціальних програм та послуг Закарпатської облдержадміністрації Оксани Дрини, вагомий внесок в економіку області робить інвестиційний проект з виробництва автомобілів.

На території району відповідно до вимог Державної митної служби України запроваджено Концепцію розвитку транспортних інфраструктур, у рамках якої реалізується проект розвитку прикордонної транспортної інфраструктури на залізничних переходах ВАТ "Закарпатінтерпорт".

За результатами діяльності підприємств, які впроваджують інвестиційні проекти в СЕЗ "Закарпаття", до бюджетів усіх рівнів сплачено 1 225 млн грн.

Нині на території цієї спеціальної економічної зони зареєстровано понад 30 суб'єктів підприємницької діяльності. Найбільші обсяги інвестицій - близько $290 млн - спрямовані на реалізацію 14-ти проектів у галузі машинобудування.